Naše brožura je venku!

Naše brožura je venku!

S velkou radostí oznamujeme, že teprve před nedávnem konečně vyšla naše brožura, která je určena nejen léčeným a vyléčeným, ale i jejich blízkým, zdravotníkům nebo komukoliv jinému, kdo bude mít chuť si ji přečíst. Nese název Nahoru dolů - stále spolu, což je i motto našeho spolku. Napsali jsme ji v rámci našeho spolku Společně k úsměvu a projektu Krtek v pohybu.

Celou knížkou provádí sovičky, které vám představí příběhy vyléčených pacientů projekt moudrý průvodce a manuál ke školení pro inspiraci jiným organizacím, dále se můžete dozvědět, jaká výživa je během léčby i po léčbě pro tělo nejvhodnější nebo to, že je spousta možností, jak dělat sport, i když tělo nefunguje úplně jako před léčbou. Také se dočtete něco o pozdních následcích i prevenci a jaké to je být sourozencem někoho, kdo se léčí. Na konci vás čeká aktuální přehled všech spolků a organizací, které se věnují dětské onkologii. Zjistili jsme, že jich není málo a často o nich lidé ani spolky o sobě navzájem neví, proto jsme se rozhodli vám je představit.

 


Cílem brožury nebylo podávat informace o možnostech léčby a co se děje během ní, ale spíše sdílet naše osobní zkušenosti, co nám pomohlo být spokojenější a co my pokládáme za důležité pro naše žití se zkušeností s léčbou.

Přejeme, ať je brožura užitečná, co nejvíce lidem a ať kromě informací přináší i pocit, že společně se to dá zvládnout s úsměvem!

Ať už jsi nahoře nebo dole, jsme rádi, že s tebou můžeme být prostřednictvím této brožury.

 

29.6.2017

  
Magistrát města Brna
               Stavební firma LaVaRoss s.r.o.